► FUJIFILM Digitální minilab FRONTIER 340

 

 


FUJIFILM Frontier 340
Skener výkonný s liniovým RGB CCD snímacím prvkem, 5000 bodů
Typy filmů barevné negativní, inverzní a černobílé filmy
Zpracování obrazu automatické nebo uživatelské nastavení úprav kontrastu a ostrosti
Výkon 900 ks (89x127)/hod
800 ks (102x152)/hod
Expozice papíru RGB lasery
Rozlišení obrazu 300 dpi
Šíře papíru 82.5 mm až 210.0 mm
Maximální formát 210.0 x 300.0 mm
Doba zpracování 1,40 min "dry to dry“
Proces CP-49S (RA-4), aplikace kazetové chemie

Digitální minilab FUJIFILM FRONTIER 340 se skládá ze skenerového obrazového pracoviště na klasické negativy a z vyvolávacího procesoru LP-1000SC. Díky jedinečné digitální technologii laserového osvitu barevného fotopapíru patří tento minilab v současné době ke špičce v tomto oboru. A to nejen kvalitou zhotovených fotografií, ale též v přístupu k životnímu prostředí. Používaný fotochemický proces FUJI CP49S (ekvivalent RA4) je na celém světě považován za nejekologičtější zpracování fotografického papíru.

Zařízení umožňuje zhotovit snímky jak z běžných barevných a černobílých negativů či diapozitivů (135-kinofilm, 110-pocket, 120, 220-svitek, APS), tak i z digitálních obrazových souborů. Připojené externí DTP pracoviště umožňuje zpracovat soubory z různých nosičů (CD, CD-RW, ZIP, JAZ, PCMCIA karta, SM, CF I-II, MMC, SD, MemoryStick, XD karta).

Pro objednávku fotografií je též možno využít naší ON-LINE sběrny

Minilab každý obrázek z filmu automaticky převede do digitální podoby a navíc oproti běžnému digitálnímu zpracování automaticky upravuje ostrost, kontrast, přeexponovanost nebo podexponovanost filmu a zkreslení v rozích fotografie. Též je možnost manuální korekce dle přání zákazníka.

Díky zpracování obrazu v digitální podobě je možné vyrobit černobílou, nebo různě tónovanou fotografii i z barevného filmu. Samozřejmostí je korekce červených očí způsobených bleskem, vkládání textu, libovolné výřezy a různé fotomontáže včetně renovace poškozených fotografií.

Zhotovovat fotografie je možné jak z řady filmů a i z celé řady digitálních médií. Pro korektní načtení z digitálních předloh je nutné, aby se jednalo o soubory JPEG nebo BMP v RGB kódování (standard). V případě jiných formátů a kódování (CMYK, indexová barva) je nutné tyto soubory převést na některý podporovaný formát. Tento převod je možné uskutečnit za příplatek i jako součást služby.

Podrobné informace, návody a ukázky jak přesně připravit fotografie pro digitální minilab naleznete v části příprava dat.

© FOTORADA.cz 1996 - 2022. Všechna práva vyhrazena.  |  Obchodní podmínky