► Mitsubishi EasyCalendar a EasyAlbum

Fotokiosek rozšířil svoji nabídku o jednoduše a rychle dostupné fotokalendáře a fotoalba, které jsou zákazníky stále více žádané.

EasyCalendar si můžete objednat ZDE ve formátu 10 × 15 cm  v E-shopu.

 

 

 Ukázka jednolistých fotokalendářů

 Roční kalendář s Vaší fotografií

 Roční kalendář s Vaší fotografií

 Roční kalendář s Vaší fotografií

 Roční kalendář s Vaší fotografií

 Roční kalendář s Vaší fotografií

 

NOVINKA  : Vlastní otáčecí fotokalendář nebo fotoalbum, ( přilepíte fotografie a je hotovo )  Klik do E-shopu ZDE

Mitsubishi EasyCalendar a EasyAlbum

nabízí Fotokiosek v naší prodejně. Pod heslem „Váš fotokalendář, fotoalbum či fotokniha snadno a rychle“. Stolní kalendář složený z vlastních fotografií zákazníka má nejen praktické využití – současně je poutavou prezentací fotografií, umožňuje originalitu a je ideálním dárkem pro blízké osoby. Fotokiosek nabízí velice jednoduché a kvalitní řešení, které každý sám zvládne. Pro výrobu vlastního fotokalendáře je třeba jen zakoupit si vybraný formát Easy-kalendáře, jakýmkoli způsobem si vytisknout fotografie s kalendáriem, kupříkladu velice rychle pomocí fotokiosku, ale také v komerčním minilabu, anebo na domácí fototiskárně, a ty pak nalepit do Easy-kalendáře. A obdobné to je i u fotoalba – není zapotřebí žádné další zařízení. Je to jednoduché, rychlé a cenově příznivé řešení.

 

EasyCalendar je nabízen ve formátech 10 × 15 a 15 × 23 cm, vždy v provedení na šířku a se šesti listy z černého kartonu se samolepící vrstvou, na kterou je možno umístit 12 fotografií daného formátu. Listy jsou opatřeny kvalitní kroužkovou vazbou. Každý produkt je samostatně zabalen v kartónové krabičce a přebalen fólií. EasyCalendar je možné využít i pro zhotovení stolního fotoalba – stačí pouze nalepit vybrané fotografie. Toto řešení se jistě uplatní i v jiných oblastech, kupříkladu v reklamě. 

 

EasyCalendar si můžete objednat ZDE ve formátu 10 × 15 cm  v E-shopu.

© FOTORADA.cz 1996 - 2022. Všechna práva vyhrazena.  |  Obchodní podmínky